Reklamacje, wymiany i zwroty

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

merc_formularz_zwrotu-1

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od wejścia przez Państwa lub wyznaczoną przez Państwa osobę trzecią inną niż przewoźnik w posiadanie towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Sklep https://www.merclondon.pl/  prowadzony przez Leokadia Kubalańca
ul. Ozimska 40 / 102-103
45-079 Opole
NIP: 754-163-46-65
telefon: +48 886 948 712
E-Mail: kontakt@merclondon.pl )
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza (Formularz) odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem .
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub wysłać na adres: MERC LONDON ul. Ozimska 40 / 102-103, 45-079 Opole niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.W przypadku zwrotu będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WYMIANA PRODUKTU? TO PROSTE!

merc_formularz_wymiany

Procedura wymiany towaru na inny rozmiar:
wysłać towar na adres firmy (przesyłką rejestrowaną (paczka, list polecony):  ul. Ozimska 40 lok. 102-103, 45-079 Opole z dopiskiem „MERC LONDON – wymiana”:
– do przesyłki dołączyć pagon zakupu (może być ksero) oraz wypełniony 

– wymieniany produkt powinien być w stanie niezmienionym. Będziemy wdzięczni, jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.

REKLAMACJE

KROK PO KROKU – JAK ZAREKLAMOWAĆ PRODUKT?

merc_reklamacja

 wydrukuj formularz i dokładnie wypełnij.
Jeśli nie masz możliwości wydruku formularza reklamacyjnego możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza.
Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:
ul. Ozimska 40 lok. 102-103, 45-079 Opole z dopiskiem „MERC LONDON – reklamacja”

Reklamacje rozpatrywane są max. w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
W przypadku uzasadnionej reklamacji – towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

Leave a Reply